Par Mums

Interjers

Restorāns Portofino atrodas Rīgās klusajā centrā, Ausekļa ielā, ēkā, kas būvēta Jugendstilā stilā. Vecās pasaules gaumē veidotais interjers tiek papildināts ar augstajiem griestiem, plašiem logiem un gleznām, dižciltīgo koka apdari, kā arī autentiskiem vecajiem spoguļiem.

Virtuve

Portofino ēdienkartē atrodamas klasiskās itāļu virtuves vērtības, kas pielāgotas vietējām ēšanas tradīcijām. Restorāns lepojas ar augstas kvalitātes jūras velšu un zivju ēdieniem, pastām, kā arī, protams, rizotto, steikiem, desertiem un vēģetāriem ēdieniem.

Mūsu kulinārijas redzējums

Itāļu kulinārijas daudzveidību apvieno 3 galvenie pieturpunkti:

  • garda un kvalitatīva ēdiena atzīšana kā viena no svarīgākajām dzīves vērtībām;
  • kvalitatīvas un autentiskas izejvielas ir kulinārijas šedevra panākumu galvenais nosacījums;
  • ģeogrāfija un vēsture kā izpratne par produktu kombināciju un saderību.

Sekojot šiem 3 pamatprincipiem un mūsu mīlestībai pret kulināriju savu darbu un mūsu viesiem, mēs katru dienu strādājam ar patiesu prieku.

La scienza in cucina e l'arte di mangiare bene – kulinārijas zinātne ir ēdiena baudīšanas māksla. Katrs ēdiens dzimst kā radoša ideja un labu laiku profesionālajās mokās tiek “slīpēts” pirms iepriecina mūsu viesus.

La scelta di certi ingredienti – rūpīga sastāvdaļu izvēle, stingra kombinācijas noteikumu ievērošana, nevainojams svaigums un kvalitāte ir pirmās un vissvarīgākās kulinārijas veiksmes receptes sastāvdaļas.

Mūsu komanda – neatņemama Portofino sastāvdaļa

Katrs no mums ar savu sirsnīgo attieksmi, čaklumu un profesionalitāti ienes savu neatkārtojamo detaļu kopējā restorāna portretā. Gastronomisko sajūtu un īpašas atmosfēras gamma ir mūsu komandas kopīgas daiļrades rezultāts. Mēs, kā servisa un pavārmākslas meistari, zinām, cik nozīmīga ir viesu uzticība un īpaši mājīga, draudzīga atmosfēra, kas dod iespēju pilnībā izbaudīt mirkli.